Witajcie. Oto jestem. Boże Narodzenie to dobry czas aby dać coś od siebie innym. Proszę bardzo. Mój mały blog o wielkich sprawach: „od bloga do Boga”. Mały, ale wielki, duchem. Tym, co przynosi, co niesie. O kim jest ten blog? O Nim. To On przynosi odpowiedzi. To On przynosi uwolnienie, oczyszczenie, uzdrowienie, uświęcenie. To On…
